7 клас

Тема: Створення ігрового проекту

Завдання: Створити гру "Сніговик"

Переглянути відео Інформація взята із сайта Інформатика - ДистОсвіта

Тема: Програмування випадкових процесів

Завдання 1:  Створити   проект "ЧАРІВНА КУЛЯ" із збірника https://drive.google.com/file/d/1Dxy7ZWFnVYGjuv_FcTN4xkkws671C7pZ/view

Завдання 2:  Створити проект "Зоряні війни"

Ваша ракета має зібрати якомога більше зірок, але не забувайте уникати планет! Зіграти в демонстраційну версію гри.

1) Оберіть спрайти та тло. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.

2) Ракета має обертатись праворуч, якщо натиснуто стрілку вправо, і ліворуч - якщо натиснуто стрілку вліво. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.3) Коли натиснуто пробіл, ракета рухається вперед. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.


4) Якщо ракета сягає краю ігрового поля, вона з'являється з іншого краю. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.


5) Кожні кілька секунд на екрані з'являється зірка. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.6) Зірка зникає, коли до неї торкається ракета. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.7) Створіть змінну Рахунок, яка фіксує кількість набраних зірок. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.8) Планети повинні періодично з'являтись у випадкових місцях, випадкового розміру. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.9) Гра має завершуватись, коли ракета торкається планети. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.


10) Створіть інформаційне повідомлення з вказівками щодо того, як грати в гру. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.

Інформація взята із сайта Інформатика - ДистОсвіта

Тема:  Створення моделей для розв’язування задач

Виконати  завдання за алгоритмом та знайти помилку:

Врятуватись від восьминога

Уникайте кальмара, використовуючи мишку. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.

Етапи:

1) Встановіть тло і створіть двох персонажів. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.

2) Один із персонажів має перебувати у координатах мишки. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.


3) Створіть таймер, який збільшує значення щосекунди. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.4) Нехай другий персонаж рухається до вказівника миші. Швидкість його руху має зростати разом із таймером. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.


5) Нехай гра завершується, коли другий персонаж торкається першого. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.


6) Створіть повідомлення про завершення гри. Зіграти в демонстраційну версію цього етапу гри.Інформація взята із сайта Інформатика - ДистОсвіта